G-WBDM9N5NRK

داستان سایت من

   به نام خدای مهربون و مهربونی ها 

 

یکی بود و یکی نبود، غیر از خدای مهربون هیچکس نبود.

این جمله را همگی به یاد داریم. بعد از شنیدن این جمله، وارد دنیای قصه ها شدیم و زندگی ما آغاز شد.

من هم مثل همه شما از کودکی با شنیدن و خواندن قصه ها و داستان های راست و دروغ، غمگین و شاد، رشد کردم و بزرگ شدم. من هم مثل اکثر شما قصه های والدین و مادر بزرگ و پدربزرگ را به خاطر دارم. حالا هم، مثل اکثر شما با خاطرات و یاد آن قصه ها گاهی غرق درلذت و سرخوشی می شوم. دنیای قصه و داستان، دنیایی شیرین و خاطره انگیز است. دنیایی که ما را برای لحظاتی از روز مرگی بیرون می کشد.

و صد البته که شنیدن و خواندن قصه های ارزشمند به رشد و توسعه فردی ما کمک شایانی می کند. 

اما من در دنیای قصه ها فقط خواننده بودم، گهگاهی هم قصه های من درآوردی برای کودکان خودم می گفتم، تا این که با مدرسه نویسندگی و نوشتن و از همه مهمتر استاد کلانتری آشنا شدم و  پنجره جدیدی به دنیای نوشتن و قصه گویی برایم بازشد.

استاد کلانتری، به طور مداوم ما را به داشتن سایت و نوشتن در آن محیط تشویق می کرد. اما من باور نمی کردم که بتوانم این کار را انجام بدهم تا این که با مشورت دوست عزیزی سایت من بالا آمد و رسیدم به جایی که الان هستم. همیشه به دنبال محیطی شخصی بودم تا آن چه را که از زندگی دریافت و از آن بهره بردم را در اختیار علاقه مندان رشد و توسعه فردی بگذارم و داشتن سایت این فرصت را برای من به ارمغان آورد. 

ار همینجا از استاد شاهین کلانتری و مهرداد عزیزم برای رسیدن به این نقطه تشکر می کنم. 

القصه، یاد آوری این خاطرات و تاثیر آن برروی روح و روانم مرا بر آن داشت که سایتی را طراحی کنم در این سایت از قصه و داستان حرف بزنم. از قصه و قصه گوها و داستان های اقصی نقاط جهان صحبت کنم. هدفم این است که آن چه را که تجربه زندگیم بوده را درطبق اخلاص گذاشته و در قالب قصه و داستان، تقدیم شما عزیزان بکنم.

آن چه که به عنوان هدیه تقدیم نگاه زیبای شما خواهم کرد:

داستانک ها

داستان های نوجوانان

قصه های قرانی

داستان هایی از ملل مختلف

داستان زندگی بزرگان

داستان بلند

قصه صوتی

قصه های پریا و پوریا ( تعدادی از این داستان ها درقالب کتاب به چاپ رسیده است)

گاهی هم دل نوشته هایی برای شما دارم.

گاهی هم کتاب های خوب و ارزنده ای را به شما معرفی می کنم و خلاصه برخی از آنان را برای شما می گذارم.

درضمن علاقه به سفر و مباحث رشد و توسعه فردی نیز مرا برآن داشت که گاهی سفرنامه ها و مقالات مرتبط با این حوزه را با شما به اشتراک بگذارم. امیدوارم مورد توجه شما همراهان گرامی قرار بگیرد.​

 

امیدوارم این همراهی برای شما دوست عزیز مفید و مثمر ثمر باشد.

با آرزوی داشتن لحظاتی سرشار از شادی و سلامتی برای شما دوستان همراه

 

 

راستی یک خبر خوب هم برای علاقه مندان به حوزه قران کریم و حفظ آن دارم.

به نوبه خودم احساس می کنم که یکی از رسالت های من در این زندگی آشنایی با مفاهیم قرآن و کاربرد آن درزندگی و انتشار آن برای هدایت مردم است.

قسمت عمده زندگی من با مانوس بودن با این کتاب آسمانی گذشته است و روز به روز این انس عمیق تر می شود. از آنجا که این رسالت را برعهده خودم می بینم دربخش هایی از سایتم برای علاقه مندان به این حوزه آموزش ها و ایده هایی برای حفظ قران و بهره مندی از این کتاب هدایتگر را آورده ام، باشد که مورد استفاده دوستداران قرار بگیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *